מטיף מוסלמי בהר הבית: היהודים, אין לנו עבורם אלא החרב 24.11.2013

 חדשות
כ"א בכסלו תשע"ד, 24/11/13 10:53

"היהודים, אין לנו עבורם אלא החרב"
דרשה קיצונית במסגד אל-אקצה מדגישה את האיבה ליהודים ואת החובה לנהוג בהם על פי דרכו של הנביא מחמד – להילחם ולא לנהל איתם מו"מ.

דלית הלוי

השייח' עומר אבו סארה נשא דרשה ביום שישי האחרון, במסגד אל-אקצה בו תקף בחריפות רבה את הרשות הפלשתינית "הבוגדנית" והציג את "הפתרון היחיד" באסלאם המיועד עבור היהודים.

אבו סארה טען כי הסכמי אוסלו לא הביאו לתוצאות כלשהן ולמעשה כיום מכירים בכך שמדובר היה בטעות שהובילה למכירת אדמה ליהודים. הוא הדגיש כי פלשתין היא אדמת הקדש (ווקף) אסלאמית ואסור לותר עליה בשום פנים ואופן.

הפתרון מצוי לדבריו בדברי נביא האסלאם מוחמד שאמר "הילחמו בהם" ולא אמר תנהלו מו"מ איתם או תותרו להם. בהקשר זה ציטט אבו סארה את המסורת המצוטטת מפי הנביא מוחמד ולפיה העץ והאבן קוראים למוסלמי ואומרים לו יהודי מסתתר מאחורי, בוא והרוג אותו, ואמר: "היהודים, אין לנו עבורם אלא החרב" (فاليهود ليس لهم عندنا  الا السيف), ובמשתמע – צריך לנהל נגדם מלחמת חורמה ולא להידבר איתם.

אבו סארה כינה את מנהיגי הרשות הפלסטינים בוגדים בגלל שותרו על שלושה רבעים משטחי פלשתין עבור היהודים ועל שהם מקיימים מו"מ לשם מו"מ ומוכנים לותורים נוספים על האדמה שממנה עלה נביא האסלאם מוחמד לשמים.

הוא גם האשים הרשות הפלשתינית בשחיתות פוליטית, כלכלית ומוסרית וטען בהקשר זה כי הרשות הפלשתינית מקיימת בכפר טייבה במחוז רמאללה פסטיבל יין שבו יופיעו להקה ישראלית ו"פרוצות יהודיות" שיבצעו מעשים מושחתים מוסרית עם הצעירים הפלשתינים.

עוד טען אבו סארה כי הרשות הפלשתינית הפועלת בניגוד לחוקי אללה מנסה לפגוע במעמד האישה המוסלמית ע"י תמיכה בעריכת משחקי כדורגל לנשים, משחקים החושפים את גופן לעיני גברים, וכן בעריכת אירועי תרבות משותפים עם מדינות המערב ותמיכה בארגוני נשים המקבלים גם מימון זר.

ארגוני הנשים בחברה הפלשתינית, טען אבו סארה, קשורים למודיעין הבינלאומי ולמוסד הישראלי והם נועדו לפרק את החברה הפלשתינית מבפנים באמצעות חתירה לשחרר את הנשים מהאיסורים החלים עליהם על פי החוק האסלאמי והמסורת הקיימת.

הוא השוה את המצב הקיים במערב בו בנות מתחילות לקיים יחסים בגיל 12 והדבר נתפס כקידמה ואילו כאשר באסלאם הבת מתחתנת בגיל 15 או 16 על פי החוק האסלאמי מציגים זאת כפיגור.

אבו סארה הזהיר את קהל שומעיו כי הארגונים האלה רוצים גם לבטל את הסמכות של האב על בתו בקביעת החתן, למנוע מהבעל את הסמכות לגרש את אשתו, לתת לאישה אישור לצאת מהבית ללא אישור הבעל ולקבוע שויון בירושה בין נשים לגברים. הפתרון הרצוי למצב זה, אמר אבו סארה, הוא בהקמת ח'ליפות אסלאמית ובישום החוק האסלאמי.

http://www.youtube.com/watch?v=whI0OKgdDfQ#t=1

www.inn.co.il

אודות יגאל מיכאל מיְמון

הוגה דעות ומהפכן חברתי הדוגל ביהדות כחזון לאומי מדיני וחברתי וחותר לשנוי המשטר ושיטת הבחירות. כפובליציסט ואיש תקשורת מתבטא בנושאי חברה, מדינה ומזרח תיכון. בעבר איש מודיעין ערביסט בוגר סיירת מטכ"ל ויחידה 504 שעסק בין השאר ביעוץ פוליטי, עתונות והסברה. לומד, מלמד וכותב על תורה וקבלה בפריזמה של ימינו. Israeli commentator on Israeli Affairs and Middle Eastern History & Politics. Formerly worked for the Israeli Prime Minister Office, for various Israeli Military and Government Agencies, and for the Media (Radio).
פוסט זה פורסם בקטגוריה הקושיה הפלשתינאית. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s